پنل اس ام اس چیست؟

آخرین مقالات، پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۲۰
پنل اس ام اس

پنل اس ام اس

پنل اس ام اس محیطی است که شما (کاربر) با استفاده از یک کلمه عبور( یوزر نیم) و رمز عبور (پسورد) وارد حساب کاربری خود می شوید.

این حساب کاربری (تحت وب ) است ، یعنی نیاز به داشتن اینترنت و وارد شدن به سایت است.

این حساب کاربری داری منوهای متعدد و با قابلیت های مختلف است.

برخی از کاربرد های پنل اس ام اس را در زیر نوشتیم

پنل اس ام اس قادر است متن مورد نظر شما را به یه شماره دلخواه ، یک لیست از شماره ها که می تواند ۱ تا هزاران شماره باشد در مدت زمانی کمی ارسال کند که اصطلاحاً به این مورد ارسال پیامک گروهی یا ارسال پیامک انبوه می گویند ، حتی شما می توانید ارسال گروهی تبلیغاتی داشته باشید که می توانید شماره های خود را وارد پنل کنید یا از شماره های موجود در پنل اس ام اس که معمولاً شماره های دائمی و اعتباری کل کشور به تفکیک استان ، شهر و پیش شماره است، اقدام به ارسال تبلیغات کنید.

از موارد دیگر امکانات پنل دریافت اس ام اس هست که هیچ گونه هزینه برای شما ندارد که شما با داشتن یک خط دو طرفه ( اختصاصی ) می توانید از امکاناتی نظیر منشی پیامکی ، مسابقه و نظر سنجی نیز استفاده کنید که در پائین توضیحاتی در این مورد داده شده است.

منشی پیامکی : در واقع این سیستم را با نام پاسخوگوی هوشمند یا پاسخگوی خودکار نیز می شناسند ، که شما می توانید برای ارسال عدد یا کلمه ای خاص از طرف مخاطبین یک جواب خاص را به آن مخاطبین ارسال کنید ، به عنوان مثال شما تنظیم می کنید که اگر شماره موبایلی عدد ۱ را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کرد متن زیر برای آن به صورت اتوماتیک ارسال شود.

با سلام

پیام شما دریافت شد

به زودی با شما تماس خواهیم گرفت

با تشکر

سامانه اس ام اس برتر

www.sms-bartar.com

البته این صرفاً یک مثال است و شما هر متنی را بخواهید می توانید تنظیم کنید ، و با ارسال عدد مورد نظر سیستم به صورت اتوماتیک در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو خواهد بود.

مسابقه و نظر سنجی : به دلیل مشابه بود این دو مورد با هم توضیح خواهیم داد ، شما می توانید نظرات کاربران ، کارمندان یا هر گروه دیگر را در زمینه مورد نظر خود جویا شوید ، به عنوان مثال:

نظر شما در مورد پیشرفت تیم فوتبال ایران؟

الف= پیشرفت خوب

ب= پیشرفت عالی

ج= پیشرفت ضعیف

د= بدون پیشرفت

که با ارسال هر گزینه مورد نظر  به شماره اختصاصی شما جواب های ثبت و به صورت نمودار قابل مشاهده است

و موارد مسابقه هم به همین صورت است منتها سوالات یک جواب درست دارد که در آخر تعداد افراد جواب داده به گزینه صحیح مشخص است.

یکی دیگر از موارد مهم سامانه قدرت ارسال بالای آن است که در سامانه ما حداقل ۱۵۰۰ پیامک در دقیقه و حداکثر ۱۰۰۰۰ پیامک در دقیقه ارسال می شود ،

شما می توانید متن های خود را تنظیم ، در روز مورد نظر و ساعت دلخواه سیستم آن متن را به شماره یا شماره های تنظیم شده ارسال می کند.

این موارد مهمترین امکانات سامانه اس ام اس است که ذکر شد.

 تفاوت خطوط اختصاصی:

تفاوت خطوط ۱۰۰۰-۲۰۰۰-۳۰۰۰-۵۰۰۰-۰۲۱ در قیمت پیامک ، قیمت خط و همچنین سرعت ارسال و بازگشت هزینه ارسال های ناموفق است

بهترین اپراتور و پیشنهاد ما خطوط ۱۰۰۰ است که پرسرعت ترین اپراتور کشور است و تعرفه پیامک مناسب و بازگشت هزینه کامل دارد ( حتی نرسیده به گوشی ) و همچنین قیمت خطوط آن بسیار مناسب است.

 خطوط ۱۰۰۰-۲۰۰۰-۳۰۰۰-۵۰۰۰-۰۲۱ یعنی چی؟

خطوط پیامکی هستند که اول آنها با شماره های بالا شروع می شود ، به عنوان مثال

۱۰۰۰۷۱۱ یا ۲۰۰۰۷۱۱ و …. که هر کدام یه اپراتور می باشد .

تفاوت خطوط اختصاصی و اشتراکی ( عمومی )در چیست؟

خطوط اختصاصی از اسمش مشخص است ، مختص به شخص ( پنل ) خاص است و فقط یک نفر از آن ارسال انجام می دهد و مالک آن خط هست و دریافت پیامک هم دارند ، یعنی اگر کسی به اون شماره پیامک ارسال کنید در پنل قابل مشاهده است ، اما خطوط اشتراکی یا عمومی خطوطی هستند که فقط برای ارسال به کاربر داده می شود و مالیکت برای آن ها نیست و دریافت هم ندارد.

برای مشاهده تعرفه پنل اس ام اس اینجا کلیک کنید

برای آشنایی با وضعیت گزارش های ارسال اینجا کلیک کنید

برچسب ها: , , , , , , , ,