خرید پنل اس ام اس

پنل اس ام اس
توسط: اس ام اس برتر
تاریخ: ۱۳۹۲/۱۲/۲۰

پنل اس ام اس برتر

خرید پنل اس ام اس خوب یه چه مواردی بستگی دارد؟

ایتم های زیادی در خرید پنل اس ام اس خوب وجود دارد ، به برخی از آن ها در زیر اشاره خواهیم کرد

۱- پشتیبانی فروشنده

شاید یکی از مهمترین موارد که در خرید پنل اس ام اس باید دقت داشت ، پشتیبانی و در دسترس بودن فروشنده جهت ارائه پشتیبانی و حل مشکل شما است ، زیرا اگر شما به مشکلی بر بخورید و به موقع نتوانید مشکل را حل کنید ممکن است زمان را برای ارسال پیامک از دست بدهید.

 

۲-داشتن درگاه آنلاین بدون کارمزد

درگاه آنلاین هم یکی از بزرگترین مزیت های یک پنل اس ام اس خوب است ، چرا که در کمترین زمان خودتان پنلتان را شارژ می کنید و نیازی به مکاتبه با فروشنده و اقدامات دریافت شماره حساب  و واریز پول(کارت به کارت یا واریز به حساب ) ندارید و این امر روند انجام کار را بسیار آسان می کند.

 

۳-نماد اعتماد

امروزه اکثریت سایت های مجاز و به عبارتی سایت هایی که به صورت نظارت شده در حال فعالیت هستند ، دارای نماد اعتماد موقت یا دائمی هستند که این نماد را سایت اینماد (www.enamad.ir ) می گیرند که مرکز نظار و ساماندهی سایت های اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیک است و با همکاری وزارت صنعت ، معدن و تجارت (وزارت بازرگانی )  می باشد که دارنده نماید تمام مراحل قانونی از قبل ارسال مدارک شناسایی ، گواهی امضا و مدارک ملک مورد استفاده فعالیت را به سازمان مروبطه ارسال کرده و مورد تائید قرارگرفته است و نماد دائم دریافت کرده است.

 

۴-گزارش دلیوری با قابلیت خروجی اکسل از آنها

دلیوری دقیق برای تک تک ارسال ها بسیار مهم هست که شما بداند آیا پیامکی که ارسال کرده اید به مقصد رسیده است یا نه و اگر قرار به بازگشت هزینه ارسال های ناموفق است ، چه میزان شارژ پیامکی باید به شما برگشت داده شود

 

۵-بازگشت هزینه های ارسال ناموفق

ارسال پیامک دارای وضعیت های مختلفی است که در جریان ارسال یک پیامک از پنل تا رسیده به گوشی این وضعیت ها ممکن است اتفاق بیفتد ، و با توجه به اینکه اکثریت افراد شماره های خود را مسدود می کنند تا تبلیغات به آنها ارسال نشود. پس با توجه به اینکه به طور متوسط ۵ تا ۱۰ درصد ارسال ها جزو بلک لیست مخابراتی هستند و پیامک به آنها نمی رسید ، این مورد بسیار با اهمیت است ، موارد دیگربازگشت هزینه نظیر عدم نمایش دلیوری ارسال(نامشخص) و بازگشت هزینه نرسیده به گوشی است.

 

۶-داشتن خطوط اختصاصی با مالکیت

خطوط اختصاصی به معنی استفاده شخصی خط فقط و فقط برای آن خریدار ، و دریافت پیامک از طریف آن خط و داشتن مالکیت و حق انتقال به سایت ها و شرکت های دیگر . بیش از ۷۰ درصد امکانات یک پنل اس ام اس با خطوط اختصاصی معنا خواهد داشت ، امکاناتی نظیر دریافت پیامک- منشی پیامکی – مسابقه – نظر سنجی ، قرعه کشی و …

 

در موارد ذکر شده سعی شده مهمترین عوامل موثر در انتخاب یک پنل اس ام اس خوب را ذکر کنیم

برای مشاهده تعرفه پنل اس ام اس اینجا کلیک کنید

 

برچسب ها: , , , , , , ,